WYNIKI ZAWODÓW 11 MARCA 2017

Nr startowy Nazwisko i imię Rocznik Czas 1 przejazdu Czas 2 przejazdu Czas łączny Punkty
5 KASPERKIEWICZ Izabela 2010 27,980 29,120 57,100 100
4 PALUSIŃSKA Hania 2010 28,530 29,130 57,660 80
6 MAKSYM Suzie 2010 31,820 31,360 63,180 60
8 MAZUR VIVIANA 2009 32,150 32,970 65,120 50
7 ŚMIETANA Hanna 2010 45,210 44,340 89,550 45
3 KAIM Michalina 2010 46,805 44,440 91,245 40
1 WAGNER Michalina 2010 DNS
2 ILGNER-RYBIŃSKA Alicja 2010 DNS

 

Slalom gigant Sierpaw 11 marzec 2017 chłopcy 2009-2010

Nr startowy Nazwisko i imię Rocznik Czas 1 przejazdu Czas 2 przejazdu Czas łączny Punkty
15 ĆWIKŁA Stanisław 2010 26,150 26,030 52,180 100
13 SEMKOWICZ Borys 2010 29,470 30,070 59,540 80
16 ZADĘBSKI Igor 2009 29,910 29,980 59,890 60
12 PRUSKI Michał 2010 30,230 30,380 60,610 50
14 KAPAŁA Patryk 2009 31,740 32,110 63,850 45
17 ZADĘBSKI Tadeusz 2011 31,680 33,020 64,700 40
11 MUNIAK Jakub 2010 25,870 DSQ DSQ

Slalom gigant dziewczęta 2007-2008

Nr startowy Nazwisko i imię Rocznik Czas 1 przejazdu Czas 2 przejazdu Czas łączny Punkty
22 ORZECHOWSKA Weronika 2008 26,290 25,550 51,840 100
21 MUNIAK Klaudia 2007 26,370 26,370 52,740 80

Slalom gigant sierpaw 11 marzec 2017 – chłopcy 2007-2008

Nr startowy Nazwisko i imię Rocznik Czas 1 przejazdu Czas 2 przejazdu Czas łączny Punkty
30 STOLARCZYK Franek 2007 23,540 23,550 47,090 100
32 WARCHOŁ Maciej 2007 26,060 25,860 51,920 80
31 OBRUŚNIK Igor 2008 31,020 30,380 61,400 60

Slalom gigant sierpaw 11 marzec 2017 -Dziewczęta  2005-2006

Nr startowy Nazwisko i imię Rocznik Czas 1 przejazdu Czas 2 przejazdu Czas łączny Punkty
41 MAZUR NICOLE 2006 30,220 29,570 59,790 100

Slalom gigant Sierpaw 11 marzec 2017 – Chłopcy  2005-2006

Nr startowy Nazwisko i imię Rocznik Czas 1 przejazdu Czas 2 przejazdu Czas łączny Punkty
51 KOLEGOWICZ Jakub 2006 22,680 22,730 45,410 100
52 ŚLUSARCZYK Maksymilian 2005 23,190 23,070 46,260 80
56 KOSZOWSKI Jan 2006 23,560 23,590 47,150 60
50 SKRABA Maciej 2006 25,520 24,880 50,400 50
54 GONET Kacper 2005 27,930 26,660 54,590 45
53 PAPIEŻ Jan Franciszek 2005 30,570 29,610 60,180 40
55 MICHORCZYK Bartłomiej 2005 36,470 34,650 71,120 36
57 ZELEK Michał 2005 38,910 35,950 74,860 32