WYNIKI ZAWODÓW 25 MARCA 2017

2009-2010 Dziewczynki

Nr startowy Nazwisko i imię Rocznik Czas 1 przejazdu Czas 2 przejazdu Czas łączny Punkty
1 PALUSIŃSKA Hania 2010 27,340 27,630 54,970 180
2 KASPERKIEWICZ Izabela 2010 27,570 27,980 55,550 180
3 MAKSYM Suzi 2010 31,200 31,300 62,500 120
4 MAZUR Viviana 2009 31,300 32,000 63,300 100
5 KRĘCICHFOST Karolina 2009 32,720 32,870 65,590 45
6 KAIM Michalina 2010 42,710 44,730 87,440 80
  RYTWIŃSKA Hania 2009 30,360 DSQ 31,03 DSQ  
  ILGNER-RYBIŃSKA Allicja 2010     DNS  
  GREENWOOD Sophie 2011     DNS

2009-2010 Chłopcy

Nr startowy Nazwisko i imię Rocznik Czas 1 przejazdu Czas 2 przejazdu Czas łączny Punkty
1 SOBOLEWSKI Michał 2010 24,790 25,100 49,890 100
2 ORMANIEC Tymoteusz 2010 24,900 25,370 50,270 80
3 ĆWIKŁA Stanisław 2010 25,680 25,830 51,510 160
4 MUNIAK Jakub 2010 26,070 25,950 52,020 50
5 PRUSKI Konstanty 2010 28,270 29,780 58,050 45
6 ZADĘCKI Igor 2009 29,000 29,900 58,900 100
7 GIZA Michał   30,110 31,320 61,430 36
8 SEMKOWICZ Borys 2010 31,240 31,870 63,110 112
9 KAPAŁA Patryk 2009 31,120 33,020 64,140 74
           

2007-2008 Dziewczynki 

Nr startowy Nazwisko i imię Rocznik Czas 1 przejazdu Czas 2 przejazdu Czas łączny Punkty
1 MUNIAK Klaudia 2007 24,650 25,490 50,140 180
2 KOŹBIAŁ Kasia 2008 24,940 25,620 50,560 80
3 KORTA Maria 2008 36,530 33,740 70,270 60

2007-2008 Chłopcy

Nr startowy Nazwisko i imię Rocznik Czas 1 przejazdu Czas 2 przejazdu Czas łączny Punkty
1 ZAWADA Karol 2007 22,710 22,850 45,560 100
2 PLETI Stanisław 2007 23,060 23,830 46,890 80
3 STOLARCZYK Franek 2007 23,630 24,410 48,040 160
4 WARCHOŁ Maciek 2007 25,400 25,650 51,050 130
5 STOPA Jakub 2007 25,910 26,420 52,330 45
6 WAJS Mateusz 2007 26,870 27,120 53,990 40
7 BILIK Adam 2008 28,480 28,930 57,410 36
8 GREENWOOD Reece 2008 29,940 30,340 60,280 32
9 BILIK Antoni 2008 29,700 30,980 60,680 29
10 WANDZEL Dominik 2008 32,830 34,640 67,470 26

2005-2006 Dziewczynki

Nr startowy Nazwisko i imię Rocznik Czas 1 przejazdu Czas 2 przejazdu Czas łączny Punkty
1 STOPA Julia 2005 26,920 26,620 53,540 100
2 MAZUR Nicole 2006 28,490 29,650 58,140 180
  LENERT Emilia 2005 DSQ 31,37 25,020 DSQ

2005- 2006 Chłopcy

Nr startowy Nazwisko i imię Rocznik Czas 1 przejazdu Czas 2 przejazdu Czas łączny Punkty
1 KOŹBIAŁ Piotrek 2006 23,270 23,430 46,700 100
2 KOLEGOWICZ Jakub 2006 23,220 23,730 46,950 180
3 ŚŁUSARCZYK Maksymilian 2005 23,270 24,400 47,670 140
4 SKRABA Maciej 2006 24,360 25,260 49,620 100
5 RYTWIŃSKI Sebastian 2005 26,510 27,110 53,620 45
6 WROTKA Franek 2006 26,940 27,190 54,130 40
7 WANDZEL Bartosz 2006 35,770 36,480 72,250 36
  PLETI Stanisław 2006     DNS